Kamera & Alarm Sistemleri Güvenlik Kameraları & Alarm Sistemleri

Kamera ve Alarm Sistemleri Hizmetlerimizi incelemeden karar vermeyin. CCTV kelimesinin açılımı “Close Circuit TeleVision”dır. Türkçe’de “Kapalı Devre Görüntüleme” olarak geçmektedir. CCTV sistemleri her ne kadar güvenlik amaçlı olarak kullanılsa da günümüzde; kişi sayma, plaka okuma vb. alternatif izleme ve analiz seçenekleri bulunmaktadır.

Kamera Sistemleri

CCTV / Güvenlik Kamera Sistemleri; akıllı ev sistemleri, aydınlatma, geçiş kontrol sistemleri, hırsız alarm, rack kabinet, seslendirme ve acil anons sistemleri, telefon/santral, tv/uydu, yangın alarm sistemleri ve yapısal kablolama ürünleri ile birlikte zayıf akım sistemleri yer alır.

Yangın Alarm Sistemi

Yangın Alarm Sistemleri herhangi bir yangın riskinde ya da durumunda aktif olan sistemlerdir. Bu sistemi oluşturan temel bileşenler; dedektör, kontrol paneli, sistem ve güç kaynağı olarak sıralandırılabilir.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemleri, temel olarak iki işlevselliğe sahiptir. Birincisi olası hırsızlıkların önüne geçen caydırıcı etkisi vardır, ikincisi ise hırsızlık anında gerekli alarmı vererek, en kısa sürede duruma müdahale edilmesini sağlar.

PDKS Sistemleri

Personel kimlik kartlarının, personelin giriş çıkışı esnasında personel kimlik kartlarını okuyan cihazlara tanıtılması ile personelin hareketlerinin takip edilmesi ve işletmenin çalışma prensiplerine göre puantaj hesaplarının yapılmasına aynı zamanda da giriş-çıkış güvenliğinin sağlanmasına olanak tanıyan sistemdir.

Donanım Yapılandırma

Hizmet sunduğumuz tüm kategoriler için firmanıza özel kurulum hizmeti veriyor, teknik destek sağlıyor, herşeyi hazır halde teslim ediyoruz. Size sadece gerekli kontrolleri yapmak kalıyor. Uzman ekibimiz iş tesliminden sonra 7/24 teknik destek veriyor, her türlü soru ve görüşleriniz için sizlere yardımcı oluyor.

Sistem Kurulumu

DVR (Digital Video Recorder), NVR (Network Video Recorder), HVR (Hybrid Video Recorder). Analog sistem kurulumları, Yazılım teknolojisi ile birlikte video sıkıştırma yazılımları kurulumları ve daha bir çok sistem kurulumu hizmeti sağlamaktayız.

Unsalanweb Tasarım Bilişim KAMERA ve ALARM SİSTEMLERİ NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme oranlarının, Unsalanweb Tasarım Bilişim Hizmetleri olarak yükselmesi, büyüyen gelişen ve yenilikçi firmalar arasında olup daha fazla özelliğini fark ettirmek, sıfırlanmış hata ve şikayet hassasiyeti, dünyada özenle bahsedilen hizmet anlayışı, düşük maliyetle her bütçeye reklam imkanı, kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile başarı vizyonumuzdur.