Otel Yönetim Sistemleri '' Yaratıcı Fikirler, Profesyonel Çözümler ''

Otelinizi kurumsal partneri olduğumuz Otel Yönetim Sistemi yazılımları ile kontrol edebilir, online kanal entegrasyonları ile otel satışlarınızı kolay bir şekilde artırabilirsiniz. Tek bir program ile artık otelinizde boş oda kalmayacak. Referanslarımız sayfasından, otel referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Otel Yönetim Sistemi

Otelinizi kurumsal partneri olduğumuz Otel Yönetim Sistemi yazılımları ile kontrol edebilir, online kanal entegrasyonları ile otel satışlarınızı kolay bir şekilde artırabilirsiniz. Tek bir program ile artık otelinizde boş oda kalmayacak.

Adisyon Otomasyon

İşletmenizin işleyişini daha verimli kullanmanız için tasarlanmıştır. Sipariş ve Adisyon sisteminizin hızlanması, garsonlarınızın daha verimli çalışması, dolayısıyla da müşterilerinize daha hızlı hizmet verebilmenizi sağlar.

Stok Takibi

Modüler yapının ticari uygulamalarda siparişten tedarik ve üretim aşamalarına kadar olan süreçte ön plana çıkar. Bir işletme yazılım uygulamalarının sahip olduğu fonksiyonların tümünü kullanmak istemeyebilir. 

Finans Yönetimi

Sınırsız sayıda cari hesap kartı tanımlayabilirsiniz. Cari kartınız ile ilgili bütün detay bilgileri tanımlayabilirsiniz. Cari hareket girişi yaparken hareketin aynı anda banka,  personel, kasa, muhasebe, gelir veya gider kaydını eş zamanlı yapabilirsiniz. 

Restaurant Otomasyonu

Restaurantınızda bulunan menülerdeki yemeklerin resimlerini de sisteminize ekleyebilirsiniz. Paket siparişlerinizi de takip altına alabilirsiniz. Böylece bekleyen veya gönderilmiş olan paketlerinizi, kurye tahsilat takibi ile kontrol altında tutabilirsiniz.

Mağaza Otomasyonu

Mağaza Otomasyon yazılımları ile, mağazanızdaki tüm kasaları parametrelerle tanımlayabilir ve kasalara göre satış raporları alabilirsiniz. ( Nakit, Dolar, Euro, Kredi Kartı vb. ). Mağazanızdaki tüm kasiyerleri tanımlayabilir ve onlara özel şifreler verebilirsiniz.

Unsalanweb Tasarım Bilişim Yazılım Hizmetleri NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme oranlarının, Unsalanweb Tasarım Bilişim Hizmetleri olarak yükselmesi, büyüyen gelişen ve yenilikçi firmalar arasında olup daha fazla özelliğini fark ettirmek, sıfırlanmış hata ve şikayet hassasiyeti, dünyada özenle bahsedilen hizmet anlayışı, düşük maliyetle her bütçeye reklam imkanı, kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile başarı vizyonumuzdur.